زندگی یکنواخت نیست و چیزهایی که به هم متصل نیستند به مرور از هم فاصله می گیرند. زمانی که در زندگی مشترک خود سرگردان هستید، اتصال به یک نفر دیگر به صورت آنلاین خیلی راحت تر می شود.

به خاطر عشق اینترنتی خود طلاق نگیرید!
برترین ها: زوجی را تصور کنید که در یک مهمانی در گوشه ای ایستاده اند و درباره زوج دیگری که چند ماه است ندیده اند و شنیده اند که در حال جدا شدن از یکدیگر هستند صحبت می کنند. با صدای یواش درباره آنچه که در رابطه با این زوج می دانند و به یاد می آورند صحبت می کنند. آقا درباره اینکه چقدر ناراحت به نظر می رسیدند و حتی هیچ وقت کنار هم نمی نشستند و خانم راجع به اینکه یادش نمی آید هیچگاه دست یکدیگر را گرفته باشند یا به هم نزدیک شده باشند حرف می زند. و در نهایت به این نتیجه می رسند که این خبر بسیار غم انگیز است.

به خاطر عشق اینترنتی خود طلاق نگیرید!

زندگی یکنواخت نیست و چیزهایی که به هم متصل نیستند به مرور از هم فاصله می گیرند. زمانی که در زندگی مشترک خود سرگردان هستید، اتصال به یک نفر دیگر به صورت آنلاین خیلی راحت تر می شود. و زمانی که این اتفاق بیفتد فاصله گرفتن از ازدواج و همسرتان بسیار آسانتر می شود. اینک ارتباط آنلاینی که نیازهای احساسی شما را برآورده می ساخت تبدیل به کانالی می شود که نیازهای جسمی شما را نیز مورد خطاب قرار می دهد. این نیاز تبدیل به تخیلاتی می شود که به مرور زمان به واقعیت می پیوندند. این اساس همه آن داستان هایی است که درباره زن و مردهایی می شنوید که خانواده خود را ترک کرده و به جای دیگری از کشور و یا حتی دنیا می روند تا رابطه خود با کسی که به صورت اینترنتی با او آشنا شده اند را به تکامل برسانند. رابطه آنلاین تبدیل به «مرغ همسایه» در ضرب المثل «مرغ همسایه غازه» می شود. 

این سناریو داستانی بسیار جالب است. در آن شما هیچ وقت مسئول اوضاع ناراحت کننده در زندگی مشترک خود نیستید، اما در زندگی واقعی این حقیقت ندارد، زیرا حواستان آنقدر به مرغ همسایه است که متوجه اوضاع در منزل خود نیستید. اگر زوج هایی که زندگی مشترکشان به چالش کشیده شده است، زمان، انرژی و تلاشی که صرف رابطه دیگر خود می کنند را خرج همسر و زندگی مشترکشان کنند، اوضاع چطور خواهد بود؟ شاید دلیل اینکه «مرغ همسایه غازه» این است که رسیدگی بیشتری به آن می شود. شاید دلیل این برتری این است که تغذیه و توجه بیشتری به آن می شود. در مورد رابطه شما نیز این قضیه صدق می کند. رابطه شما با همسرتان نیاز به تغذیه، توجه و نگهداری دارد.  باید برای آن زمان و انرژی صرف کرده و مشکلات موجود درآن از جمله سوء تفاهم ها و رنجش ها را برطرف کنید و با تقسیم مسئولیت ها و وظایف به آن رسیدگی کنید. رابطه آنلاین از دور مطلوب و بدون مشکل به نظر می رسد، زیرا یک رابطه حقیقی نیست، و اگر این رابطه را به دنیای واقعی انتقال دهید خواهید دید که آنقدر که فکر می کردید مطلوب و دلپذیر نیست.  طبقه بندی: آموزش خانواده،  آموزش ذوجهای جوان،  روانشناسی،  موفقیت،  خانه داری، 
برچسب ها: عشق، عشق اینترنتی، همسر،  

تاریخ : پنجشنبه 9 بهمن 1393 | 08:05 ق.ظ | نویسنده : محمد ضیاءظریفی | نظرات

  • گلوله
  • آپ رنگ
  • گسیختن
  • جالب های انگلیسی
  • شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات