دنیای بی‌انتهای عطرها از انواع و اقسام رایحه‌ها تشكیل شده است. یك دسته از این رایحه‌های هیجان‌انگیز را عطر بی‌نظیر میوه‌ها و خوراكی‌ها تشكیل می‌دهد.
عطرهای هیجان انگیز بهاری


مجله سیب سبز - بهاره عزیزی: دنیای بی‌انتهای عطرها از انواع و اقسام رایحه‌ها تشكیل شده است. یك دسته از این رایحه‌های هیجان‌انگیز را عطر بی‌نظیر میوه‌ها و خوراكی‌ها تشكیل می‌دهد. این عطرها با بهره‌گیری از عناصر موجود در طبیعت و تركیب رایحه‌های گرم و سرد شكوفه‌های بهاری، ادویه‌جات و میوه‌ها از جمله وانیل، شكلات، قهوه، پرتقال، لیمو، انبه و. . . اشتهای‌تان را تحریك كرده و در عین حال حس سرزندگی و شادابی به شما می‌دهند. حال اگر مشتاق شده‌اید تا با بهترین گزینه‌ها در این زمینه آشنا شوید با ما همراه باشید.  

معمولا عطر‌های الكلی را پس از ساختن، برای مدت زمانی حدود دو ماه و قبل از بسته‌بندی، نگهداری می‌كنند تا اگر نا خالصی در مواد وجود داشته باشد، در ظروف نگهداری رسوب كند و از عطر اصلی جدا شود. این مواد ناخالص معمولا چربی‌ها هستند.

عطر‌‌های الكلی را پس از تولید در ظروف شیشه‌ای بسته‌بندی می‌كنند. ظروف شیشه‌ای كیفیت عطر‌ها را حفظ می‌كند. برای اینكه بتوانید مدت زمان بیشتری از عطر با كیفیت اولیه استفاده كنید، از ورود هوا و برخورد نور با این شیشه‌‌ها جلوگیری كنید.

بهار را در آغوش بگیرد

دنیای عطر‌های خوراكی

عطر Born in Paradise از شركت اسكادا به شما احساس شادی، گرمی و سبكی می‌دهد. این عطر شما را به سواحل گرم استوایی می‌برد. اولین افشانه آن عطر میوه‌‌های استوایی همچون آناناس و شیرنارگیل در ذهن تداعی می‌كند. كمی بعد بوی شیرین هندوانه و سیب سبز و گیاهان استوایی را در كنار عطرچوب حس خواهید كرد. این عطر مخصوص خانم‌‌هاست و در سال 2014 به بازار وارد شد.
 
قیمت: 180 هزار تومان


ماداگاسکار وحشی

دنیای عطر‌های خوراكی

 وانیل یكی از خوشبوترین خوراکی‌ترین در عطر Wild Madagascar Vanilla از شركت «بتاند بادی وركز» با قدرت تمام خودنمایی می‌كند. این عطر با منشا وانیل، گلابی آفریقایی، یاسمن وحشی و صندل مخلوط شده است. در اولین برخورد بوی وانیل و كمی بعد بوی مطبوع گلابی‌آفریقایی‌، سیب‌سرخ و یاسمن وحشی را در ذهن شما تداعی می‌كند. این عطر مخصوص خانم‌هاست و در سال 2014 به بازار وارد شد.

قیمت: 210 هزار تومان


ناشناخته مثل یك خانم

دنیای عطر‌های خوراكی

Womanity Aqua Chic كه توسط شركت «تیری ماگلر» در سال 2013 وارد بازار شد، یكی از سه گانه‌های «زنانگی، فرشته و ناشناخته» بود. عنصر اصلی آن آب گشنیز تازه، كشمش سیاه، تمشك قرمز و عصاره چوب است. این عطر مخصوص خانم‌هاست و فقط در اندازه 50میلی‌گرمی در بازار موجوداست.

قیمت: 290 هزارتومان


 هیجان‌انگیز باشید

دنیای عطر‌های خوراكی

عطر safanad از شركت «پارفومز مارلی» در اواخر سال 2012 وارد شد. این عطر زنانه با رایحه‌ای شیرین و ملایم، عطر میو‌های خود را بسیار آرام و لطیف به شما هدیه می‌دهد. ابتدای افشانه این عطر با بوی پرتقال و گلابی آغاز می‌شود، در ادامه با بوی انواع شكوفه‌‌های بهاری شما را شگفت‌زده می‌كند و در پایان با بوی عنبر، وانیل و صندل پایان می‌یابد.

قیمت: 445 هزار تومان


مرد چهارفصل

دنیای عطر‌های خوراكی

 عطر POLO Red از شركت «رالف لورن» سیزدهمین عطر از این دسته است كه در سال 2013 وارد بازار شد. این عطر همان‌طور که از نامش پیداست عطری مردانه است و  عطر مردانه مخلوطی از عطر مركبات، ادویه‌جات و بوی چوب و قهوه را به شما ارائه می‌دهد. ابتدا بویی چون گریفروت و لیمو را حس می‌كنید. سپس در میانه بو، بوی زعفران و در پایان، بوی چوب و قهوه به مشام‌تان خواهد رسید.

قیمت: 265 هزار تومان


میو‌ه‌ای و شكوفه‌ای

دنیای عطر‌های خوراكی

 عطر Daisy Eau So Fresh شركت «مارك جاكوبز» در نت اولیه خود عطر دل‌انگیز تمشك، گلابی و گریپ فروت را به شما ارائه می‌دهد. در نت میانی شكوفه‌‌های بنفشه، رز، یاس به همراه لیچی و شكوفه سیب خود را نمایان می‌كند و در پایان عطر آلو، سدر و مشك نت پایانی را تشكیل می‌دهند. این عطر زنانه محصول سال 2011 این شركت است.

قیمت: 230 هزار تومان


گلابی و پیچ امین الدوله

دنیای عطر‌های خوراكی

 عطر Honey از شركت «مارك جاكوبز» در سال 2013 وارد بازار شد. همان‌طور كه از شكل عطر و نام آن مشخص است، رایحه این عطر بر رایحه عسل استوار است و مخصوص خانم‌هایی است كه به بو‌های شیرین علاقه‌مند هستند. در ابتدا رایحه این عطر از گلابی شروع می‌شود و در ادامه با بوی هلو ، پرتقال و شكوفه‌‌های گل پیچ امین الدوله خودنمایی می‌كند. این عطر در رایحه پایانی خود عطر دل‌انگیز عسل، وانیل و چوب را نمایان می‌كند.

قیمت: 310 هزارتومان


گرم و دل‌انگیز

دنیای عطر‌های خوراكی

 عطر زنانه Shalimar Parfum Initial از شركت باسابقه گرلن در سال 2011 رایحه‌ای گرم دارد و در ابتدا رایحه مركباتی چون ترنج و پرتقال، در میانه رایحه نعناع هندی در كنار گل‌‌های زنبق، یاس و رز را ادامه داده و در پایان بوی وانیل، كارامل، دانه تونكا و مشك عطر گرم و دل‌انگیز آن را تكمیل می‌كنند.

قیمت: 260 هزارتومان


 مناسب چهارفصل

دنیای عطر‌های خوراكی

 شركت سالواتوره فراگامو، سری چهارم سری ادكلن‌‌های «سیگنورینا» را با نام Signorina Eleganza در سال 2014 روانه بازار كرد. در ابتدای افشانه عطر، بوی گلابی و گریپ فروت به مشام می‌رسد. كمی بعد عطر بادام و گل اوسمانتوس و در انتها عطر نعناع هندی و چرم رایحه این عطر را تكمیل می‌كنند. این عطر مخصوص خانم‌هاست و رایحه‌ای معتدل و چهارفصل دارد.

قیمت: 270 هزارتومان


مرد افسانه ای

دنیای عطر‌های خوراكی

 عطر Be The Legend توسط شركت معروف «اوریفلم» در سال 2014 وارد بازار شد. این عطر كه مخصوص آقایان است، با عصاره سیب سبز، چرم و لوبیای سیاه تبدیل به عطری نرم و با ماندگاری متوسط شده‌است. شکل این بطری عطر، حس فلز تفنگ مردانه را می‌دهد که همراه با عطر ترنج، چوب سدر و لوبیا عطری گرم را تقدیم‌می‌کند.

قیمت: 285هزار تومان
طبقه بندی: آموزش خانواده،  آموزش ذوجهای جوان،  روانشناسی،  آموزش مجردها، 
برچسب ها: خرید ادکلن، عطر و ادکلن، راهنمای خرید،  

تاریخ : چهارشنبه 6 خرداد 1394 | 07:10 ب.ظ | نویسنده : محمد ضیاءظریفی | نظرات

  • گلوله
  • آپ رنگ
  • گسیختن
  • جالب های انگلیسی
  • شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic