اگر فکر می کنید که دعوا و درگیری و توهین های لفظی میان ستارگان هالیوود جایی ندارد، اشتباه کرده اید. برای این که بدانید کدامیک از خوانندگان هالیوودی به هم توهین کرده اند، ادامه مطلب را بخوانید.
توهین خواننده های هالیوودی به یکدیگر
برترین ها - ترجمه از پردیس بختیاری: اگر فکر می کنید که دعوا و درگیری و توهین های لفظی میان ستارگان هالیوود جایی ندارد، اشتباه کرده اید. برای این که بدانید کدامیک از خوانندگان هالیوودی به هم توهین کرده اند، ادامه مطلب را بخوانید.

1.    شینید اوکانر و مایلی سایرس

توهین خواننده های هالیوودی به یکدیگر

فرقی نمی کند که شما به مایلی سایرس علاقه دارید یا از او متنفرید، در هر صورت او خوب می داند که چگونه نام خود را بر سر زبان ها و تیترهای مجلات و شبکه های اجتماعی بیاندازد. پس از این که او موزیک ویدئو « Wrecking Ball » را با آهنگ « Nothing Compares 2 U » اوکانر مقایسه کرد، اوکانر نامه ای برای او نوشت و هشدار داد که تا این حد از رسانه ها برای شهرت نام خودش سو استفاده نکند. مایلی نیز در توییتر پست بی ربطی در پاسخ به او گذاشت و شرایط بد 2 سال پیش اوکانر را متذکر شد و آن را با دوران رکود و شکست آماندا باینس مقایسه کرد. این دعوا همچنان ادامه داشت تا جایی که اوکانر او را «خطری برای زنان» دانست.


2.    کریستینا آگیلرا و لیدی گاگا

توهین خواننده های هالیوودی به یکدیگر

هیچ دوستی و علاقه ای میان این دو ستاره نبوده است. حتما آن لباس عجیب و غریب بافته شده از گوشت و اجراهای پر از خشونت لیدی گاگا را به یاد دارید؟ اما هیچ کدام از اینها کریستینا آگیلرا را  تحت تاثیر قرار نداد طوری که این ستاره را «آزار دهنده» نامید و در مصاحبه ای گفت که ده مرتبه از او بهتر است و تعجب می کند که چگونه معروف شده است.


3.    شریل کول و لی‌لی آلن

توهین خواننده های هالیوودی به یکدیگر

دعوای بین آنها به سالها قبل باز می گردد، زمانی که آن دو کلمات توهین آمیزی را با هم رد و بدل کردند. ماجرا از این قرار بود که لی‌لی آلن همسر شریل کول را «ترسناک» و یکی از رهبران گروه او را «زشت» نامید. مطمئنا شریل کول هم ساکت ننشست و در دفاع از خود او را «جوجه اردک زشت» نامید.


4.    مارک ای اسمیت و مامفرد اند سانز

توهین خواننده های هالیوودی به یکدیگر

بیشتر دعواهای میان خواننده ها و موسیقی دانان لفظی است اما اسمیت و مامفرد اند سانز پایشان را فراتر گذاشتند زیرا توهین لفظی برای آنها کافی نبود. یک بار که اسمیت در فستیوال موسیقی حضور داشت، با گروه مامفرد اند سانز که از آنها متنفر بود مواجه شد و آنها را «گروه مغولی ایرلندی» خواند. او ادعا می کند که در آن لحظه آنقدر عصبانی شده بود که نمی توانست جلوی توهین اش را بگیرد و حتی بطری آبی را به سمت آنها که داشتند خودشان را برای شروع اجرا گرم می کردند، پرتاب کرد.


5.    کانیه وست و تیلور سوئیفت

توهین خواننده های هالیوودی به یکدیگر

هیچ کس آن لحظه را از یاد نمی برد. هنگامی که تیلور سوئیفت در جشن موزیک اوارد روی سن در حال صحبت کردن بود که ناگهان کانیه وست آمد و میکروفون را از دست او گرفت و اعلام کرد که این جایزه حق تیلور نیست و باید به بیانسه داده شود. می توانید چهره بهت زده تیلور را در آن زمان تصور کنید؟


6.    التون جان و مدونا

توهین خواننده های هالیوودی به یکدیگر

این مرد پیانیست با مدونا خواننده مشهور هالیوودی درگیر شده است. التون جان گفت که مدونا هیچ خلاقیتی از خود ندارد و مدام تقلید می کند، سپس ادامه داد هر کسی که برای کنسرت «تقلبی» او هزینه کند، باید بمیرد. او همچنین این خواننده را «عروسک سیرک» نامید.


7.    بوی جرج و مدونا

توهین خواننده های هالیوودی به یکدیگر

انگار مدونا دست از دعوا بر نمی دارد. هنگامی که التون جان بیخیال درگیری با مدونا شد، بوی جرج راه آن را ادامه داد. او از همان ابتدا شخصیت مدونا را مورد تخریب قرار داد و گفت که او «انسانی وقیح و پست» است. او حتی پایش را فراتر گذاشت و او را فردی «بی استعداد» خواند. شاید مدونا باید نام آهنگ اش را «آیا می خواهی مرا آزار دهی؟» می گذاشت.


8.    بوی جرج و التون جان

توهین خواننده های هالیوودی به یکدیگر

همه ما از سبک و ظاهر عجیب و غریب بوی جرج آگاهیم اما او اعتقاد دارد که التون جان او را نادیده می گیرد، به همین دلیل خطاب به او نوشت: «التون جان با اینهمه پول هنوز موهایش مانند دخترانی است که می خواهند با دوستان خود برای شام به بیرون بروند.»طبقه بندی: روانشناسی،  مصاحبه،  تلویزیون و سینما، 
برچسب ها: خواننده های هالیوود، خواننده ها، ستارگان هالیوود، تیلور سوئیفت،  

تاریخ : جمعه 9 مرداد 1394 | 08:52 ق.ظ | نویسنده : محمد ضیاءظریفی | نظرات

  • گلوله
  • آپ رنگ
  • گسیختن
  • جالب های انگلیسی
  • شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic